VGTU MF pirmakursių kuratoriai 2017

2017-08-25

Pirmakursi! Suprantame, kad pirmosiomis savaitėmis universitete gali būti nedrąsu, klaidu ir kilti daugybė klausimų, todėl kviečiame susipažinti su mechanikos fakulteto kuratoriais, kurie yra pasiruošę tau padėti bet kuriuo metu!

Akademinės grupės BMf-17 kuratoriai

Mantas Tuskevičius

Esu Mantas Tuskevičius, bendraujantis, draugiškas, beveik gražus ir turintis didelį norą padėti FUX’ams antrakursis biomechanikos studentas. Puikiai suprantu jus, naujus studentus. Miestas, universitetas, veikla po studijų – viskas nauja, tad jei kils klausimų rašykit, atsakysiu!

Tel. nr.: 8 690 01196

El. paštas: mantas.tuskevicius@stud.vgtu.lt

 

 

 

Monika Aleksiūnaitė

Labas! Esu Monika, antro kurso biomechanikos studentė ir visų kuratorių koordinatorė. Pamenu kaip nedrąsu buvo pirmosiomis dienomis universitete, tačiau man pavyko greitai ir lengvai įsilieti į VGTU gyvenimą, todėl dabar noriu padėti tą padaryti ir jums. Per metus universitete sukaupiau naudingų žinių bagažą, todėl jei kils klausimų, reikės patarimo ar tiesiog norėsit pabendrauti – drąsiai kreipkitės!

Tel. nr.: 8 606 46379

El. paštas: monika.aleksiunaite@gmail.com

 

Stasys Zdanevičius

Sveiki! Esu Stasys, antro kurso biomechanikos studentas. Aš kuruosiu biomechanikos pirmakursius. Pernai mano kuratoriai man daug padėjo, todėl man taip pat bus smagu padėti kitiems:) Iki susitikimo!

Tel. nr.: 8 621 02268‬‬

El. paštas: stasys5510@gmail.com

 

 

 

 

Agnė Kuznecovaitė

Sveiki, aš Agnė ir studijuoju biomechaniką. Per pirmąjį kursą labai daug dalykų susižinojau pati, taigi dabar noriu ir galiu pagelbėti Jums! Būtent todėl tapau pirmakursių kuratore ir laukiu jūsų klausimų. Iki susigirdėjimo:)

Tel. nr.: 8 655 20310

El. paštas: kuzneagne@gmail.com

 

 

 

 

Akademinės grupės GIVf-17 kuratoriai

Mantas Macenavičius

Sveiki, aš Mantas, studijuoju gamybos inžineriją ir valdymą, esu trečiame kurse. Esu draugiškas, visuomet pasiruošęs padėti bei patarti, todėl į mane galite kreiptis bet kada. Jums, pirmakursiai, patarsiu netik studijų klausimais, bet ir padėsiu įsilieti į universiteto gyvenimą.

Tel. nr.: 8 614 64525

El. paštas: mantas.mac@gmail.com

 

 

 

Kartu grupę kuruoja Monika Aleksiūnaitė.

 

Akademinės grupės SPIf-17 kuratoriai

Kristupas Račius

Sveiki, esu Kristupas, Mechatronikos ir robotikos antro kurso studentas. Šiais metais padėsiu spaudos inžinerijos pirmakursiams įsilieti į studentišką gyvenimą ir pasistengsiu atsakyti į visus jums kylančius klausimus!

Tel. nr.: 8 602 05309

El. paštas: kristupas-martynas.racius@stud.vgtu.lt

 

 

 

 

Vaida Kancieriūtė

Vaida KancieriūtėLabas! Esu Vaida, spaudos inžinerijos antro kurso studentė. Per metus universitete nemažai išmokau ir noriu tuo pasidalinti su jumis, pirmakursiai! Mėgstu naujas pažintis ir tikiu, kad galiu padėti naujiems studentams lengviau tapti tikrais VGTU bendruomenės nariais. Iki susitikimo:)

Tel. nr.: 8 681 20882

El. paštas: kancieriute.vaida@gmail.com

 

 

 

 

Akademinės grupės MRf-17 kuratoriai

Mantas Vitkauskas

Mantas Vitkauskas

Labas FUX’ai! Esu mechatronikos ir robotikos trečio kurso studentas. Manau galėsiu padėti jums įsilieti į universiteto aplinką, priprasti prie sistemos ir greitai susipažinti su Vilniumi! Trumpai ir aiškiai apie save: racecar is life. Laukiu jusų klausimų ir nekantrauju susipažinti!

Tel. nr.: 8 611 37434

El. paštas: Mantasv94@gmail.com

 

 

 

Gerda Gaižauskaitė

Gerda GaižauskaitėSveiki! Esu antro kurso spaudos inžinerijos studentė. Įvertinus savo žinias nusprendžiau tapti kuratore ir šiais metais susitiksim su mechatronikos ir robotikos pirmakursiais. Visada jums padėsiu su dideliu noru ir užsidegimu. Būsiu ne tik Jūsų kuratorė, bet ir draugė, todėl visuomet išklausysiu ir stengsiuos nukreipti tinkama linkme.

Tel nr.: 8 633 65464

El. paštas: gerda.gaizauskaite@stud.vgtu.lt

 

 

 

Akademinės grupės MRfu-17 kuratoriai

Martynas Karvelis

Martynas KarvelisSveiki, esu Martynas, trečio kurso mechatronikos ir robotikos studentas. Studijuoju anglų kalba. Šiais metais kuruosiu tą pačią sritį pasirinkusius pirmakursius. Mėgstu dalintis patirtimi ir patarimais, tad kuo daugiau klausi – tuo daugiau pasakysiu arba pasistengsiu kaip įmanoma greičiau rasti atsakymą. Daugiau pabendrausime susitikus, tad iki pasimatymo!

Tel. nr.: 8 631 51516

El. paštas: Mar.karvelis@gmail.com

 

 

Radvilė Kaminskytė

Labas! aš Radvilė, studijuoju spaudos inžineriją, būsiu trečiame kurse. Jau antrą kartą tapau kuratore, nes man patinka padėti studentams, atsakinėti į jiems rūpimus klausimus, spręsti iškilusias problemas bei kuo kokybiškiau juo įtraukti į VGTU bendruomenę, studentišką gyvenimą. Esu bendraujanti, linksma, todėl tikiuosi, kad šiomis savybės ir sukaupta patirtimi galėsiu pasidalinti su kitais. Laukiu jūsų laiškų.

Tel. nr.: 8 607 00327

El. paštas: radvileelenakaminskyte@gmail.com

 

Akademinės grupės Mf-17 kuratoriai

Martynas Gudzinskas

Sveiki! Aš Martynas, trečio kurso Mechanikos inžinerijos studentas. Esu čia tam, kad jums padėčiau ir atsakyčiau į visus Jums rūpimus klausimus įsiliejant į studentišką gyvenimą universitete ir ne tik. Stengsiuosi būti visuomet pasiekiamas ir lauksiu klausimų. Susitiksime jau greitai!

Tel. nr.: 8 684 37797

El. paštas: gudzinskasmartynas@gmail.com

 

 

 

Vida Garnevičiūtė

Labas! Esu Vida, trečio kurso biomechanikė. Šiemet kuruosiu Mechanikos inžinierius, tačiau dėl to bėdų tikrai nekils! Moku suderinti ne tik studijas, bet ir popaskaitines veiklas. Jei Tau kils klausimų apie studijas ar studentišką gyvenimą – kreipkis!!!

Tel. nr.: 8 625 04619

El. paštas: vida.garne@gmail.com

 

 

 

 

Monika Senulytė

Monika Senulytė

Sveiki, mano vardas Monika. Esu trečio kurso biomechanikos studentė ir mėgstu baltas kojines! Šiais metais kuruosiu Mechanikos inžinerijos grupę, tačiau esu pasirengusi padėti visiems mūsų fakulteto pirmakursiams, tad jei turi klausimų ar reikia pagalbos – rašyk man 24/7!

Tel. nr.: 8 630 94894

El. paštas: monikasen@gmail.com

 

 

 

Gintarė Paulavičiūtė

Gintarė Paulavičiūtė

Gintarė – žmogus, kuris gyvena iššūkiais ir nuotykių paieška, o žodis „neįmanoma“ tik dar viena galimybė išbandyti save. Tačiau neapsigauk, šis aktyvus žmogutis kartu ir puikus klausytojas. Jei kils klausimų ar problemų – nepabūk ir kreipkis!

Tel. nr.: 8 635 81282

El. paštas: gintare.paulaviciute@stud.vgtu.lt

 

 

 

 

Akademinės grupės MEfu-17 kuratoriai

Elvinas Marcinauskas

Elvinas Marcinauskas

Sveiki! Esu ketvirto kurso Mechanikos inžinerijos studentas, sukaupęs nemažai studijų ir darbo pagal specialybę patirties. Visada mėgau padėti žmonėms tobulėti, tad manau, kad būsiu geras kuratorius naujiems pirmakursiams!:)

Tel. nr.: 8 624 17813

El. paštas: elvinas.marcinauskas@stud.vgtu.lt

 

 

 

Vaida Stanevičiūtė

Vaida Stanevičiūtė

Sveiki! Esu Vaida, draugų dažnai vadinama Vaidute. Kadangi turėjau puikius kuratorius, kurie man suteikė visokeriopą pagalbą pirmaisiais studijų metais, tikiuosi būti tokia pat kuratore ir Jums. Į mane galite kreiptis bet kokiais klausimais. Iki susitikimo!

Tel. nr.: 8 608 57533

El. paštas: staneviciute.vaida@gmail.com

Rašyti komentarą

*