VGTU SA MF naujienos

2016-12-07

Socialinis žemėlapis

Socialinis žemėlapis- projektas, kuriuo siekiama surinkti kuo daugiau informacijos apie trūkumus, esančius mechanikos fakulteto patalpose, kuriose vyksta paskaitos VGTU MF studentams ir būdus jiems šalinti. 2015-2016 mokslo metų apklausoje sulaukėme mažo studentų aktyvumo, kuris neišryškino tikrųjų problemų auditorijose. Būtent šis projektas yra PAGRINDINIS būdas išsakyti savo nuomonę apie fakulteto patalpas, skirtas mokytis. Šiemet, norėdami išsiaiškinti susidariusią situaciją, sudaryti patogias ir jaukias sąlygas produktyviam darbui ne tik mechanikos fakulteto studentams labui, bet svečiams iš kitų fakultetų/instituto, įmonių, organizacijų, mokyklų, paprašėme seniūnų pasidalinti šia apklausia savo grupėse, ją užpildyti ir atsiųsti mums el.paštu.Siekdami sudaryti tinkamas sąlygas mokytis bei užtikrinti komforto jausmą, esant daug nusiskundimų, planuojame surengti seniūnų ir administracijos susitikimą bei aptarti iškilusias problemas. Šią formą gali užpildyti kiekvienas mechanikos fakulteto studentas ar svečias ir atsiųsti mums el.paštu sark@mf.vgtusa.lt gali ir dabar! Ji yra pridėta žemiau.

Socialinis VGTU MF žemėlapis

Studentų atmintinė

Studentų atstovybė Mechanikos fakultete sukūrė „Studentų atmintinė“, kuri palengvins ateities kartoms lengviau adaptuotis universitetinėje aplinkoje bei tvarkoje. Joje yra pateikti visi norimi atsakymai į dažniausiai užduodamus „šviežių“ studentų klausimus: informacija apie Lietuvos studento pažymėjimą, kas turi būti pasakyta dėstytojo per įžanginę paskaitą, informacija apie sesijos tvarkaraščius, kokia yra egzaminų laikymo bei vykdymo tvarka, kaip vyksta pakartotinis egzaminų laikymas, apeliacijos rašymo galimybė, kada galima išeiti akademinių atostogų ar nutraukti studijas, kaip vyksta laboratorinių darbų perrašymai, kokios yra suteikiamos stipendijos arba pašalpos studentams ir kiti naudingi dalykai, kuriuos turi žinoti kiekvienas studentas, studijuojantis Mechanikos fakultete. „Studentų atmintinė“ yra išversta ir į anglų kalbą, kuri bus skirta Erasmus studentams, atvykstantiems studijuoti į Vilniaus Gedimino technikos universitetą.

Studentų atmintinė

Seniūnų grupė

VGTU studentų atstovybė mechanikos fakultete jau daug metų bendrauja su akademinių grupių seniūnais,
tačiau šiemet pasitelkė naują bendravimo priemonę – buvo sukurta seniūnų grupė „Facebook“ tinklapyje.
Nuo šiol seniūnai turi patogią prieigą prie visos svarbios informacijos, pirmieji gali sužinoti apie įvairius pasikeitimus, akcijas.
Anksčiau informacija ne visada pasiekdavo grupes, elektroniniai laiškai pasiklysdavo ar tiesiog likdavo nepastebėti.
Dabar, kiekvieną kartą, kai atnaujinama informacija, galime būti garantuoti, kad sulauksime didesnio seniūnų aktyvumo.

Studentų laisvalaikio zona mechanikos fakultete

Studentų laisvalaikio zona – tai Mechanikos fakulteto studentams skirta erdvė, kuri atvers duris jau 2017 metų pradžioje. Mintis,, kad studentams reikalinga vieta praleisti laisvalaikiui, gimė kai pastebėjome, kad didžioji dalis studentų pietauja, mokosi, ilsisi tiesiog koridoriuose, o ir čia ne visada rasi vietos prisėsti. Bendradarbiaudami su Mechanikos fakulteto dekanatu, pradėjome rengti erdvę, kurioje kiekvienas bus laukiamas ne tik pailsėti ar pasimokyti, tačiau taip pat turės galimybę pasišildyti maistą ar atsigerti šiltos arbatos.

Rašyti komentarą

*