Leidimas statyti automobilį Mechanikos fakulteto aikštelėje

2016-09-07

Norime Jus informuoti, kad nuo šių mokslo metų šiek tiek keičiasi naudojimosi VGTU Mechanikos fakulteto automobilių stovėjimo aikštelės tvarka. Tai pradžioje gali sukelti šiek tiek nesklandumų, tačiau iš anksto prašome būti kantriais ir supratingais.

Žemiau yra pateikta registracijos nuoroda, kurią turite užpildyti, jeigu norite gauti leidimą naudotis aikštele. Kyla klausimas koks skirtumas nuo praėjusių metų? Jeigu Jūs gausite leidimą, tai reikš, kad Jūsų automobilio registracijos numeris yra įtrauktas į duombazę, kuria naudosis apsaugos darbuotojai. T.y. į aikštelę bus įleidžiami tik tie automobiliai, kurių registracijos numeris bus pateiktas registruojantis bei parašytas ant Jums suteikto leidimo. Vairuotojai, kurių transporto priemonių registracijos numerių nebus duomenų bazėje nebus aikštele naudotis negalės.

Magistro studijas pasirinkę studentai taip pat turi užsiregistruoti. Jums atskiri leidimai nebus išduodami, tačiau procedūra reikalinga, kad galėtume įtraukti Jūsų transporto priemonių registracijos numerius į duomenų bazę. Apsaugos darbuotojo paprašius parodyti leidimą – Jums galios Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) įrodantis Jūsų studijas.

Registracija studentams: goo.gl/e0AMoA

Registracija administracijai: http://goo.gl/forms/AzuTcfoRzTMR9y5J2

Registraciją prašome užpildyti iki 2016m. rugsėjo 10d. 23:59.
Apie leidimų išdavimo laiką ir terminą informuosime el.paštu.
Prašome informuoti savo grupiokus.

Pagarbiai,
VGTU SA MF komanda

Rašyti komentarą

*