Rugsėjo 1-oji

2016-09-05

Vilniaus Gedimino technikos universitete paminėta rugsėjo 1-osios šventė, kurioje netrūko gerų emocijų, šypsenų ir gražių sveikinimo žodžių. Šventę iškilmingai pradėjo universiteto pučiamųjų orkestras, o renginio vedėjais pirmąjį kartą tapę VGTU studentai, visus susirinkusius į renginį pakvietę sugiedoti Lietuvos Respublikos himną.DSC_2081

Universiteto akademinę bendruomenę sveikino VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas linkėjęs svajoti ir išnaudoti kiekvieną progą išmokti, pažinti, patirti, sukurti. Taip pat sveikinimo žodį tarė VGTU alumnas, architektas, grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, savo kalbą pabaigęs gražiu palinkėjimu: „Jūs reikalingi Lietuvai ir Lietuva reikalinga jums. Be jūsų nebus Lietuvos ir be Lietuvos nebus jūsų tapatybės. Tad sveikinu visus su naujaisiais mokslo metais! Tebūnie jie šviesūs, darbingi ir labai ypatingi. Sėkmės, jums, bičiuliai!”. Taip pat universiteto bendruomenę sveikino VGTU studentų atstovybės prezidentė Laura Ladietaitė.

DSC_2129Rektoriui atlikus imatrikuliaciją (įrašymą į universiteto studentų gretas) prasidėjo linksmoji šventės dalis: tortų dalijimas ir grupės „Baltasis kiras“ pasirodymas. Pasistiprinę ir pagal muziką patrypę naujai iškepti studentai nuskubėjo į Saulėtekio rūmų fakultetų auditorijas susipažinti su būsimais dėstytojais ir grupės draugais.

Rašyti komentarą

*